+693 063 766
biuro@levelup.pl

Usługi

W czym możemy Ci pomóc?

PowerBi

Analizy Business Inteligence

Jeżeli posiadasz bazy danych, dane, które nie wiesz jak wykorzystać bądź nie jestes w stanie wyciągnąć z nich wniosków – pomożemy Ci je przeanalizować, połączyć relacjami w spójną strukturę a na koniec zwizualizować, aby wyłonić KPI lub źródła strat w Twojej firmie.

cropped-flow_map

Implementacje

Wdrażamy rozwiązania IT szyte na miarę klienta. Charakteryzuje nas dokładność i elastyczność rozwiązań. Potrzebujesz systemu, programu, aplikacji – napisz do nas.

przyklad_dashboard

Wizualizacje, Profesjonalne Dashboardy, Biznesowe Prezentacje, Animacja

Dobrze trafiłeś, jeżeli potrzebujesz: profesjonalnej prozentacji, animowanego video informacyjnego, produkcji i postprodukcji filmu, analizy i wizualizacji danych za pomocą zaawansowanych dashboardów.

Visio_fota

Optymalizacje

Jeżeli pracujesz na niewydajnym systemie lub na wiekowych plikach, których struktura przestała odpowiadać obecnym standardom, to z przyjemnością pomożemy zoptymalizować obecny stan. Usprawnimy i zautomatyzujemy Twoją pracę.

zespol

Pomoc, Mentoring, Zespół Ekspercki

Potrzebujesz wsparcia technicznego, fachowej pomocy? Wynajmij trenera, który zamiast szkolenia będzie pomagał pracownikom poprawić swoje błędy i przyspieszyć pracę.